Репортаж от мача: Лято 2011 - Четвъртък, 18 Август 2011 - 10:00 h

Час: 10:00 h
Краен час: 11:30
Стадион: Марица, Пловдив

Снимки от мача

Юношите на Ботев, родени през 1996 година, победиха с 12:1 отбора на Марица, съставен от юноши родени 1995 година и 1996 година, в контролна среща. Двубоят се игра на стадион "Марица" и се състоя от три полувремена по 30 минути.

"Канарчетата" бяха абсолютни господари на терена, като освен отбелязаните 12 гола, изпуснаха още куп положения. Хеттрик за Ботев отбеляза Браян Марков , по две попадения вкараха Емил Камберов и Илия Георгиев, а по един гол добавиха Гери Димитров, Рашко Ангелинов, Иван Игнатов, Васил Кирков и Иван Щерев.

Стартов състав на Ботев: Мартин Димитров, Рашко Ангелинов, Динко Шопов, Атанас Паскалев, Мартин Атанасов, Гери Димитров, Серкан Кадир, Валентин Томов, Илия Георгиев, Емил Камберов, Браян Марков.

Старши треньор: Стефан Стоянов