Елитна юношеска група до 17 години
Програма на: Ботев U17

Кръг Дата Час Домакин   ГостРезултат  
1 06.03.2021 11:00 h Ботев U17 - Сокол U173 - 2 Победа
1 14.03.2021 13:00 h Локомотив (Пловдив) U17 - Ботев U171 - 3 Победа
1 28.03.2021 12:00 h Черно море U17 - Ботев U171 - 3 Победа
1 18.04.2021 16:00 h Берое U17 - Ботев U170 - 2 Победа
1 22.04.2021 16:00 h Ботев U17 - Спартак Пд U175 - 1 Победа